Od: Houdková Kristýna Datum: 7.9.2014
Čas: 21:19:16
Dobrý den, dnes jsem odbehla závod a byla jsem docela dost překvapená, že po doběhnutí mi bylo sděleno, že na mě voda už nezbyla ... jak je toto možné? snad jste vedeli kolik máte registrovanych zavodníku a kolik lahví s vodou máte připravit , to v dnešním teplo bylo opravdu nezvladnuté ! dále mě přišlo nezvladnuté, že mi řeknou jestli nechci radši pivo protože malinovka jim dochází ? ! ne nechci - opet snad není tak těžké propočítat kolik sudu/ litru alko a nealko pití mám připravit ... jinak super závod a co se týká tratí a organizace na ní snad jen, že by přístě v takovém počasí mohla být někde občerstvovačka s vodou ... jinak super !
Od: Pavla Datum: 7.9.2014
Čas: 21:23:44
Pridavam se se stejnou zkusenosti... V 1:04 case dobehu, v asi 40 stupnich na slunicku, v cili ani kapka vody :-( ze nebyla po trati, jakz takz pochopim, ale po dobehu to bylo krute...
Od: Rosťa Běžec Datum: 7.9.2014
Čas: 23:32:26
To byl humus s tou chybějící vodou, to se nedělá. Na mě ještě vyšla, ale dovedu si představit jak by mi bylo v opačném případě. Jestli organizátor není schopen za 300 Kč startovného zajistit po doběhu obyčejnou vodu, tak ať se jde vy*rat. Jinak pořadatelé na trati stejně jako loni většinou nezájem a bez povzbuzování (až na čestné výjimky), ta slečna co si loni sedla zády k běžcům a četla si skrypta, tam letos naštěstí nebyla. Jinak diváci, většinou doprovod závodníků, fandili super. Příště vyberu jiný závod.
Od: Petr Datum: 11.9.2014
Čas: 20:47:27
Marně jsem hledal slobované bčerstvení divákům na náměstí = Opékaná klobása s hořčicí nebo salátem. Také Madetu jsem nikde nenašel, jen Trdelník a Perník :-(. Koupit ve stanu řízek nebylo možné (pouze pro 300,- platící běžce). Proč to?, oběd kolem 13 h by se hodil :).
strana: 1 
Pro vkládání příspěvků do tohoto fóra se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu