Od: Rosťa Běžec Datum: 14.7.2014
Čas: 21:52:25
Ahoj. Kudy vede trasa lidového běhu? Je to jeden okruh nebo více? Pokud poběžím hlavní závod, mohu děti na Lidovém běhu doprovodit zdarma nebo se musím také prezentovat a platit 50 Kč. Díky.
Od: Míla Datum: 11.8.2014
Čas: 15:17:42
Trasa vede ul. Široká, Filištýnská,Hradební, Školní nám., Žižkovo nám., Břetislavova a Resselovo nám. Viz. mapa v propozicích, modrá šipka.
Od: Petr Lochman Datum: 7.9.2014
Čas: 19:10:51
Dobrý den, vážený pane Bujnochu, píši Vám jako ten nespokojený rodič, který s Vámi mluvil v cílové rovince po doběhu "Lidového běhu". Musím říct, že jsem se s dětmi na tento běh dost těšil, lákali jste na stránkách na medaili, dárkovou tašku. Byl jsem ale značně rozčarován celou organizací,která totálně selhávala už od registrace, kde se čekalo i přes půl hodiny - registrační místo s 2 mladýma holkama a jedním dospělým, který vybíral peníze bylo totální fiasko, na které organizátoři nebyli schopni nikjak reagovat (mimo upozornění přes mikrofon, aby se proces zrychlil). Start tak byl reálně o několik minut posunutý. Při doběhu další zklamání, dlouhá fronta v cílové rovině a čekání na medaili a tašku, které se ale zejména ti nejmenší caparti vůbec nedočkali. Opět zcela nezvládnutá organizace. Pokud budu něco slibovat na web stránkách, tak to dodržím a nebudu ze sebe dělat neschopného, i za cenu , že to bude něco stát, ale aspoň poučení pro příště. Neobstojí argument o tom, že zkrachujete apod. Pokud nejsem schopen dodržet slibované, radši budu slibovat méně a vše navíc bude pak příjemný bonus. O předběžném zájmu dětí lze zcela jednoduše získat představu předběžnou registrací na internetu, dnes to nemůže být pro rodiče problém dítě přihlásit předem. Navíc to pro děti nic nestojí. Jinak bych začal věřit v diletanství celé organizace závodu a to by byla škoda, protože hlavní závod byl opět skvělý. S pozdravem a vírou v lepší organizaci příštího ročníku, Petr Lochman
Od: Jana Datum: 7.9.2014
Čas: 20:30:02
Já bych organizaci tak černě neviděla. Zájem o proti loňskému ročníku byl opravdu o dost větší a myslím, s ohledem na jiné počiny pana Bujnocha, že další rok bude jistě lépe připraven. Moje děti byly spokojené,my s manželem taky, počasí vyšlo, takže za rok se těšíme znovu.
Od: Pavel Hradecký Datum: 7.9.2014
Čas: 23:22:51
Připojuji se s kritikou k panu Lochmanovi. Lidový běh byl naprosto nezvládnutý už od registrace, kdy zmatená paní zakazovala těm dvěma děvčatům vydávat startovní čísla, že musí nejprve vydat nějaké reklamní a zájemce o registraci posílala pryč, že se mají přihlásit přes nějakou školu nebo co. Nestartovalo se přesně, hned jsem si všiml že zřejmě pořadatelům došla čísla, protože řada účastníků měla startovní čísla z Pardubického půlmaratonu. Čtyřletý syn, který na závod poctivě trénoval, dokázal celou trasu uběhnout úplně sám. Učím ho, že nesmí zastavovat před cílovou čárou, ale až za ní. V Chrudimi to bohužel nešlo, protože cílový koridor byl ucpán frontou běžců, kteří čekali na medaili a tašku s dárky a to zástupem dlouhým několik desítek metrů, který končil před cílem, takže cílem nešlo proběhnout (to má být ten okamžik skvěleného pocitu, který jsem chtěl aby děti zažily) a člověk se musel postavit do fronty. Děcka si potřebovala odpočinout, napít se a jít do stínu. Místo toho 15 minut stání ve frontě na slunci (a že pařilo pěkně), aby se nakonec dozvěděli, že pan Bujnoch už nemá tašky se slíbenými dárky a že mohou být rády alespoň za medaili (dospělí ji za svoji padesátikorunu nedostali vůbec!) No prostě prasečina a velká ostuda pořadatele. Příště už nepřijedeme, toto byl třetí ročník, to už musí organizace fungovat úplně jinak. Tohle bylo fiasko, styďte se!
Od: Honza Datum: 8.9.2014
Čas: 09:10:35
Podle mne byl problém ve snaze natáhnout co nejvíce škol. To znamenalo několikanásobně větší účast v lidovém běhu než vloni. Nic proti tomu, ale asi se to tak úplně nečekalo, nebo se měly školy registrovat dopředu a běžet bez čísel nebo je dostat bokem a normální příchozí pak mohli projít klasickou registrací. Jako větší problém v návaznosti na výše uvedený komentář ohledně učení dětí a jejich vztah ke sportu vidím to, že Lidový běh je opravdu jen běh a nikoliv závod. Děti jsou zklamané z toho, že v podstatě nemají žádný čas, žádnou výsledkovou listinu, zkrátka žádnou motivaci proč by měly vlastně chtít běžet.... A medaile za účast, ta je moc nepotěší. Přikláněl bych se proto ještě k lidovému běhu přidat regulérní závod pro děti! Navíc jako dárek lízatko a jiné sladkosti, kdy České děti jsou nejobéznější v Evropě....? To není problém tohoto závodu, ale obecný i na jiných akcích, kdy odměnou dítěti je chemická sladkost. Takže se hezky proběhnou a pak si rovnou zatlučou hřebík do rakve konzumací lízátka, malinovky atd. To je velká škoda.
Od: Petr Lochman Datum: 12.9.2014
Čas: 11:58:07
Hmm, tak máme 5 dnů po závodu a hlavní organizátor dělá stále mrtvého brouka. Zkusím ještě do pondělí počkat. Snad se dočkám.
Od: Pavel Hradecký Datum: 16.9.2014
Čas: 18:59:20
Petře, obávám se, že se ničeho nedočkáme, pan Bujnoch evidentně nemá o zpětnou vazbu zájem, na rozdíl od některých jiných pořadatelů (pečecká desítka, seriál Runtour apod.), kteří po závodě sami rozesílají účastníkům krátké dotazníky k vyjádření kladných i záporných připomínek. Buďme tedy rádi alespoň za to, že naše kritické příspěvky v tomto fóru nesmazal a tyto zde slouží jako "reklama" po další ročník, který se již zcela jistě bude konat bez účasti mé rodiny. Naviděnou na lepších závodech :-)
strana: 1 
Pro vkládání příspěvků do tohoto fóra se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu