Od: Jiří Datum: 20.9.2013
Čas: 14:56:19
Zdravím všechny příznivce a pana Bujnocha obzvláště. Závod skvělý, organizace taktéž. Závod jsem si užil také díky přístupu všech zúčastněných.Jak začátečník bych občerstvení v půlce také uvítal. Letos jsem ale po prvním velké kole měl občerstvení podané manželkou, takže za sebe mohu říci VŠE PRFEKTNÍ !!!
Od: Martina Datum: 20.9.2013
Čas: 17:23:28
I já zkusím shrnout své postřehy a podněty k jinak výborně organizovanému závodu: 1/ Jako běžec amatér, který se držel na konci závodního pole, bych v tom vedru skutečně uvítala nějakou občerstvovačku v polovině trati... ještě že jsem si zajistila vlastního "občerstvovače". Běžet celých 10 km bez doplnění tekutin by bylo pro nás s časem přes hodinu velké peklo. Vím, že pro mnohé je desítka krátký rychlý závod, ale pokud to má být masová akce, je třeba počítat i s námi "hobíky"... 2/ Nevím, jaký smysl měly ty dva stánky s pivem, které nikdo nekupoval (to bylo určeno pro fanoušky??? nám ho při běhu rozhodně nikdo nenabízel :-) ) Vadila mi i ta hodně hlasitá hudba, která mne spíš děsila a rušila, než podpořila. 3/ Ty první dva malé okruhy v centru byly hodně matoucí, většina běžců očekávala, že se běží jeden tento okruh (a ani v mapce jsem to, že se běží 2x, nevyčetla) a proto tam bylo v druhém kole dost zmatků. Na tom by chtělo zapracovat. Jinak moc děkuji za závod, který byl velmi dobře organizován a za poměr cena x výkon jej řadím hooodně vysoko...
Od: Jitka Datum: 21.9.2013
Čas: 20:11:59
Skvělý závod se skvělou organizací včetně skvělé brožury. Určitě přidat vodu na trati a dobrovolníkům dát alespoň malá pravidla. Nepovzbuzují skoro na žádném závodě, tak nadšení ti mladí nejsou. To nelze vyčítat tomuto závodu. Ale čtoucí slečna sedící zády k přibíhajícím běžcům opřená o značku, ta tam byla opravdu zbytečná. Už jsme se doma rozhodli, že nepoběžíme pražský půlmaraton, ale přijedeme do Pardubic. A budeme Vás chválit, seč nám budou hlasivky stačit. Moc se Vám to povedlo a zařídil jste i krásné počasí, jste zjevně šikovný :) Mějte se krásně a na pána s jablkem se nezlobte...asi to jinak neumí :)
strana: 1 . 2 . 3 
Pro vkládání příspěvků do tohoto fóra se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu