Od: Petr Datum: 11.9.2013
Čas: 18:20:07
Tady někdo nepochopil, co jsem chtěl svým příspěvkem sdělit. Absolvoval jsem už mnoho různých závodů, malých i velkých, výběr je veliký a můžu srovnávat. Oceňuji práci pořadatelů a jsem rád, že něco takového v Chrudimi je. Jen mi, prosím, nepodstrkujte, že jsem nějaký šťoural a chci schazovat něčí práci. Myslím, že takový názor má pro pořadatele také cenu. Ano, s tím povzbuzováním to byl vtip, jenže spousta běžců to ocení a i to bývá náplní "práce" dobrovolníků a dotváří atmosféru. A ta chrudimské desítce zatím chybí, ale to není chyba pořadatele, to je prostě v lidech. Je fakt, že kolem těch stánků jsme během chvilky proběhli a třeba tam byly fronty, ale já viděl, že kromě obsluhy tam nikdo není, takže to považuji celkem za zbytečnost. Ano, víno a pivo se vždycky udá, ale když to budu chtít někomu věnovat, můžu mu koupit podle vlastního výběru a ne kvůli tomu platit dražší startovné, na to je konkurence závodů dost velká. Proto jsem rád za možnost volby startovného, to je dobrý nápad. Ohledně lidového běhu to byla reakce na příspěvek, že účastníci nepřišli zkrátka, opravdu to neběhám kvůli jablku (které opravdu nebylo moc dobré, možná smůla na kus)... Já nevím, ale když si znovu přečtu ten svůj předchozí příspěvek, tak mi přijde spíš pochvalný a podnětný a reakce jsou jako kdybych někomu nadával. Pobouření si nechte pro ty, co budou psát o tom, jak je zase kvůli nějaké nezajímavé akci pro pár lidí zavřené centrum, podnikatelé přicházejí na jinak mrtvém náměstí o kšeft ....
Od: Jana Datum: 11.9.2013
Čas: 21:56:24
Skvělá akce, za rok se těším.
Od: Karel Datum: 13.9.2013
Čas: 08:45:46
Ahoj Petře, myslím že jsem Váš první příspěvek všichni pochopili velice dobře... Vaše rozsáhlá obhajoba nám to jen potvrdila...
Od: Pavel Datum: 13.9.2013
Čas: 22:03:56
Já tedy na příspěvku Petra nic špatného nevidím a s řadou jím zmíněných věcí i souhlasím. Konstruktivní kritika je pro (chytrého) pořadatele skutečně přínosná. Za sebe bych ještě dodal jednu připomínku k chybějící občerstvovačce. Vzhledem k tomu, že se jednalo o okruhový závod, myslím že mezi prvním a druhým velkým okruhem mohlo být něco k pití, úplně by stačila obyčejná voda. Bylo docela horko a dost by mi to bývalo pomohlo.. Ale jinak dobrý závod, pozitiva jednoznačně převládají.
Od: Petr Datum: 14.9.2013
Čas: 18:41:47
Pavel: Dík. Na desítce mi připadá občerstvovačka zbytečná, ale pro začátečníky by se asi hodila, zvlášť když pokaždé vyšlo teplé počasí, stačila by jenom voda. A ještě jedna připomínka, štve mě to na každých závodech, když je možnost střihnout zatáčku mimo cestu a tím si to trošku zkrátit a hodně běžců to využívá. Na takových místech by měly být zábrany nebo dobrovolníci, kteří to budou usměrňovat a hlídat. Tady to bylo hlavně u výběhu od policie na hlavní silnici. Naprostá většina si to zkracovala přes roh.
Od: Oldřich Bujnoch Datum: 15.9.2013
Čas: 04:59:52
Dík za připomínky, na občerstvení a nemožnost zkracování trati se zaměřím.Již v Pardubicích
Od: Oldřich Bujnoch Datum: 18.9.2013
Čas: 06:17:17
Jak se Vám líbily brožury s treningovým plánem.
Od: Oldřich Bujnoch Datum: 18.9.2013
Čas: 06:17:21
Jak se Vám líbily brožury s treningovým plánem.
Od: Martina Datum: 19.9.2013
Čas: 12:39:02
Pro me to byl skvely den. Dekuji hlavnimu poradateli a vsem, kteri se na zavodu podileli (diky i tem nenadsenym dobrovolnikum na trati)! Uz ted se tesim na pristi rok - nikoli kvuli necekane bohate "vysluzce" za startovne, ale abych pro sebe a rodinu udelala neco zdraveho. Pokud bude na trati voda pro amatery jako jsem ja, tak se budu tesit jeste vic :-) Opravdu diky za takove akce!
Od: Jana Datum: 20.9.2013
Čas: 10:56:32
Tak já se mu připojit a poděkovat za skvělý závod :-) Několik let jsem jezdila v sobotu na večerní závod do Prahy a letos jsem si řekla, že zkusím zase jiný závod. Jsem z HK a běhám i Vinařský půlmaraton, který se mi moc líbí.... pro mě prostě nádhera, krásné počasí,krásná historická Chrudim, krásná trať,krásný výstup! :-) akce pro děti, kapela a možnost si po závodě posedět,bohatý balíček a výborné jídlo :-) Jsem jedna z Báječných žen ( máme i muže )a mohu potvrdit, že nadšení jsme byli všichni a příští rok nás tam máte určitě znovu a ve větším zastoupení :-).... a ještě bych chtěla dodat,že je určitě příjemné když lidi fandí, ale zároveň mi nevadí, když nefandí, beru to tak, že každého nebaví křičet a mávat,pro spoustu lidí jsme jen parta bláznů:-)
strana: 1 . 2 . 3 
Pro vkládání příspěvků do tohoto fóra se musíte nejprve přihlásit, případně se zaregistrovat

Máte na nás otázky?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na:

733 722 712 Napište nám zprávu